f Názory zákazníkov - CRP Test

Názory zákaznikov

Dobrý deň, ďakujem Vám za poslanie mikro pipiet zdarma.... To by som sa Vám mala nejako revanšovať. Každopádne Vaše testy kupujem a budem kupovať naďalej - mám malú dcérku (začala chodiť do škôlky). Takže máte vo mne vernú zákazníčku. Ďakujem. Už dávno som takýto prístup nevidela. Ešte raz ďakujem a majte sa pekne.

Monika H.

----------

Ďakujem za rýchle vybavenie objednávky. Testy som si doma urobila 2 po dni, výsledok bol negatívny a cez víkend som angínu (alebo nachladenie) vyležala. Neviem, či mi výsledok pomohol i psychicky, ale každopádne som vedela, že choroba nie je veľmi intenzívna a k lekárovi taktiež nechodím rada.

Mirka P.

----------

Presne taký test sme hľadali. Deti bývajú v niektorých obdobiach nachladené, alebo ochorejú na chrípku a nechceme zhoršovať stav návštevou lekára, kde sedí ďalší nakazený. Teraz sme zistili, že mierne zvýšené CRP nie je žiadna hrôza, v pokoji domova si deti poležali a žiadne lieky nebolo treba.

----------

Ďakujem za informáciu o dobe expirácie, za 2 roky ho určite v rodine spotrebujeme.

----------

Často mávam zápal stredného ucha a test mi ukázal zvýšenú hladinu CRP, lekár to potvrdil. Mohol som to aspoň riešiť rýchle. Inokedy by som čakal, ako mi bude a takto bolo jasné, že návštevu lekára nebudem odkladať.

----------

Kúpili sme si CRP test. Často chodíme na dovolenku, kde návšteva lekára = výdavok okolo 40 Euro. Takto sa môžeme otestovať a vieme, na čom sme.